Aquapark Sandra

W skład zespołu basenowego w hotelu Sandra wchodzi 6 krytych basenów i 1 odkryty basen z podgrzewaną wodą i zewnętrznym jacuzzi, o wymiarach 10x16 metrów.

Dla gości (również tych spoza hotelu w Karpaczu) przygotowano pływacki basen, w którym odbywa się wodna rehabilitacja i zajęcia z wodnego aerobiku. Dodatkowo wyposażono go w stanowiska do masażu brzucha i barków oraz ścieżkę do masażu całego ciała.

W drugim basenie pływackim, o wymiarach 10 x 25 metrów, zamontowano z kolei sztuczną rzekę.

Ponadto w kompleksie skorzystać można z basenu z gorąca wodą (36 – 38°C) i stanowiskami do masażu i jacuzzi, basenu z zimną wodą (16°C) i wodospadem, a także basenu ze sztuczną falą.

Z myślą o dzieciach przygotowano 3-poziomowy basen Wodna Dżungla, w którym głębokości na poszczególnych poziomach wynoszą 20 cm, 40 cm i 80 cm. Przy basenie znajdują się ogromne, tryskające wodą słonie i foki oraz wysypane piaskiem wysepki, na których mali miłośnicy kąpieli wodnych mogą odpocząć po zabawie.

Entuzjastom mocniejszych wrażeń z pewnością spodobają się zjeżdżalnie Turbo, „Wirujący Bąk”, czy zjeżdżalnia na pontonach.

Łączna powierzchnia lustra wody w aquaparku wynosi bagatela 100 m².

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

CENNIK KOMPLEKSÓW BASENOWYCH dla osób nie będących Gośćmi Sandry SPA, w godzinach 8:00 - 21:00:

 • Bilet normalny:
  • 30 zł. / 1,5 godziny
  • 40 zł. / 2,5 godziny
  • 55 zł. / całodzienny (wejście jednorazowe).
 • Bilet ulgowy (dla dzieci od 3 - 12 lat):
  • 30 zł. / 2,5 godziny
  • 40 zł. / całodzienny (wejście jednorazowe)


Jeden z kilku, pełnych atrakcji, kompleksów basenowych w Karpaczu. 7 niecek (6 pod dachem i 1 zewnętrzna), przepełnionych dodatkami i urozmaiceniami do kąpieli i pływania, basen dla dzieci Wodna Dżungla - łącznie ok. 100 m² powierzchni lustra wody - te liczby mówią same za siebie. I jeszcze stanowiska do masażu, jacuzzi, wodne zajęcia aerobowe i rehabilitacyjne.

Komentarze (2)
Edyta Edyta 8.09.2015 20:38

Aquapark Sandra Karpacz pomyślał o dzieciach, więc warto tu zabrać swoje pociechy. Na pewno ucieszą się na widok dużych, tryskających wodą zwierzaków.

Anonim 1.08.2019 08:39

O aquaparku Sandra w Karpaczu same dobre opinie, chyba muszę się w końcu przekonać na własnej skórze czy faktycznie jest to miejsce warte uwagi.

Dodaj komentarz