Aquapark Sandra

W skład zespołu basenowego w hotelu Sandra wchodzi 6 krytych basenów i 1 odkryty basen z podgrzewaną wodą i zewnętrznym jacuzzi, o wymiarach 10x16 metrów.

Dla gości (również tych spoza hotelu) przygotowano pływacki basen, w którym odbywa się wodna rehabilitacja i zajęcia z wodnego aerobiku. Dodatkowo wyposażono go w stanowiska do masażu brzucha i barków oraz ścieżkę do masażu całego ciała.

W drugim basenie pływackim, o wymiarach 10 x 25 metrów, zamontowano z kolei sztuczną rzekę.

Ponadto w kompleksie skorzystać można z basenu z gorąca wodą (36 – 38°C) i stanowiskami do masażu i jacuzzi, basenu z zimną wodą (16°C) i wodospadem, a także basenu ze sztuczną falą.

Z myślą o dzieciach przygotowano 3-poziomowy basen Wodna Dżungla, w którym głębokości na poszczególnych poziomach wynoszą 20 cm, 40 cm i 80 cm. Przy basenie znajdują się ogromne, tryskające wodą słonie i foki oraz wysypane piaskiem wysepki, na których mali miłośnicy kąpieli wodnych mogą odpocząć po zabawie.

Entuzjastom mocniejszych wrażeń z pewnością spodobają się zjeżdżalnie Turbo, „Wirujący Bąk”, czy zjeżdżalnia na pontonach.

Łączna powierzchnia lustra wody w aquaparku wynosi bagatela 100 m².

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (2)

Edyta Edyta 8.09.2015 20:38

Aquapark Sandra Karpacz pomyślał o dzieciach, więc warto tu zabrać swoje pociechy. Na pewno ucieszą się na widok dużych, tryskających wodą zwierzaków.

Anonim 1.08.2019 08:39

O aquaparku Sandra w Karpaczu same dobre opinie, chyba muszę się w końcu przekonać na własnej skórze czy faktycznie jest to miejsce warte uwagi.

Dodaj komentarz