ul. Obrońców Pokoju w Karpaczu

Ulica Obrońców Pokoju to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 18 obiektów mieszczących się przy ul. Obrońców Pokoju. Są one podzielone na następujące kategorie:


Atrakcje (8)

Atrakcje znajdujące się przy ul. Obrońców Pokoju w KarpaczuFirmy (1)

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Obrońców Pokoju mają:

Ulica Obrońców Pokoju to w zasadzie centrum Karpacza. Znajduje się tutaj mnóstwo atrakcji i  obiektów gastronomicznych, a ponadto jest to doskonała baza wypadowa w góry. Obiekty noclegowe w tym miejscu to przede wszystkim pensjonaty, hotele, obiekty spa, kwatery i apartamenty.

Dużą zaletą ulicy Obrońców Pokoju jest to, że pomimo usytuowania w praktycznie samym centrum, jest tam stosunkowo duży spokój i nieco mniej turystów.

Do głównych atrakcji znajdujących się w pobliżu zaliczyć można nowo wybudowany deptak przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Jest to obecnie centrum miasta i znajdują się na nim wszystkie najlepsze restauracje, bary i kawiarnie. W sezonie miejsce to tętni życiem. Można spotkać mnóstwo miłośników narciarstwa z całej polski, a także wielu turystów z zagranicy. Przez cały rok można tutaj kupić oscypki, które są doskonałym źródłem pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W pobliżu ul. Obrońców Pokoju znajduje się Stok Kolorowa. Znajduje się na  nim wyciąg orczykowy, którego długość to 375 m. Przepustowość stoku to 1000 osób na godzinę, a jego średnie nachylenie to 22%. Do dyspozycji gości jest również wypożyczalnia sprzętu i możliwość skorzystania z usług profesjonalnego instruktora.

Kilometr od skrzyżowania ulic Konstytucji 3 Maja z ulicą Obrońców Pokoju, znajduje się miejsce, które koniecznie powinien odwiedzić każdy turysta. Jest to Muzeum Karkonoskich Tajemnic, w którym można usłyszeć mnóstwo historii o poszukiwaczach minerałów, czy też legend opowiadających o Duchu Gór.
 
Ulica Obrońców Pokoju to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bazy obiektów oferujących noclegi przy ulicy Obrońców Pokoju w Karpaczu.