ul. Karkonoska w Karpaczu

Ulica Karkonoska to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 59 obiektów mieszczących się przy ul. Karkonoskiej. Są one podzielone na następujące kategorie:


Atrakcje (13)

Atrakcje znajdujące się przy ul. Karkonoskiej w KarpaczuFirmy (1)

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Karkonoskiej mają:

Ulica Karkonoska ciągnie się od ulicy Konstytucji 3 Maja aż do ulicy Liczyrzepy na odcinku blisko 4 kilometrów. W pobliżu znajdują się obiekty spa, hotele, pensjonaty, prywatne kwatery, pokoje w ośrodkach wczasowych. Jest to pod wieloma względami doskonałe miejsce na spędzenie urlopu.

Przy ulicy Karkonoskiej biegnie Żółty Szlak Turystyczny, którym warto wybrać się w góry. Po drodze można zobaczyć przepiękny dziki wodospad. Znajduje się on blisko miejsca w którym szlak żółty zbiega się z zielonym. Szlak żółty prowadzi do  Schroniska Strzecha Akademicka, które znajduje się na polanie zwanej „Złotówka”, na wysokości 1258 m n.p.m. Kontynuując wyprawę dalej szlakiem niebieskim można dojść do przepięknego schroniska Samotnia, położonego przy Małym Stawie. Jest to doskonałe miejsce, aby zrobić sobie dłuższą przerwę i usiąść na polance lub na ławkach znajdujących się przy Schronisku. Są to miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Wiele atrakcji znajduje się również w pobliżu ulicy Karkonoskiej. Możemy udać się do słynnego Kościoła Wang. Jest to budowla, która została wybudowana w Norwegii, ale w połowie XIX wieku została sprzedana i przeniesiona na życzenie króla pruskiego Fryderyka Wilhelma IV do Karpacza.

Dla osób pragnących dobrej zabawy i odpoczynku doskonałym miejscem będzie Park Wodny Tropikana znajdujący się w hotelu Gołębiewski. Dostępnych jest tam kilku basenów, saun, jacuzzi, siłownia, grota solna i lodowa oraz kilka zjeżdżalni. Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy Państwa do Karpacza. Poniżej znajduje się lista obiektów oferujących noclegi przy ulicy Karkonoskiej w Karpaczu.

  • hotele z basenem
  • pensjonaty z basenami
  • basen kryty