Kręgielnia Gołębiewski

Hotel Gołębiewski w Karpaczu położony jest u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy - Śnieżki, a jedną z wielu dostępnych w nim atrakcji jest kręgielnia, którą tworzą cztery profesjonalnie przygotowane tory do gry w Bowling. Kręgielnia wyposażona jest w samoobsługowe automaty wrzutowe, z całkowicie skomputeryzowanym systemem naliczania punktów. 

To świetna atrakcja dla całej rodziny, czy paczki znajomych, nadająca się zarówno dla początkujących w tej dyscyplinie, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Tory czynne są codziennie od godziny 10.00.

A gdy gra w kręgle już się znudzi, tuż obok znajdują się również stoły bilardowe oraz automaty do gier.

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

60 zł / godzina / tor

.

Jedna z atrakcji hotelu, otwarta jednak również dla gości nie korzystających z noclegów. 4 tory do gry w różne odmiany kręgli - rzecz jasna wyposażone w mechaniczne podajniki kul oraz elektroniczne liczniki punktów - to główna, acz niejedyna atrakcja w lokalu. Poza bowlingiem, można całą rodziną lub paczką znajomych, pograć w bilard bądź na automatach do gier.

Komentarze (2)
Edyta Edyta 10.09.2015 22:36

Polecam serdecznie rozrywkę w Kręgielni Gołębiewski w Karpaczu. Wybierzcie się ze znajomymi na kręgle. Nam dużo frajdy sprawiło również ściganie się na automatach :-)

Anonim 29.07.2019 12:25

Byłam w Kręgielni w Gołębiewskim jakiś czas temu. Całkiem miło spędziliśmy czas ze znajomymi.

Dodaj komentarz