Świat Kolejek

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca pełnego niesamowitej rozrywki dla całej rodziny. Świat Kolejek to atrakcja, w której można zobaczyć nie tylko miniaturowy Świat ale także spotkać bohaterów ze znanych bajek i filmów.

Stacja rodzinnej rozrywki to miejsce, w którym wraz z całą rodziną znajdziemy dobrą zabawę, bez względu na kapryśną, górską pogodę.

Do dyspozycji naszych odwiedzających mamy między innymi:

  • stanowiska sterowania pociągami oraz dźwigami
  • gry multimedialne dostosowane do wszystkich grup wiekowych
  • sala wirtualnej rzeczywistości, w której wraz z całą rodziną możemy przejechać się kolejką górską
  • punkt widokowy z panoramą pięknych Karkonoszy
  • wyjątkowy sklep z autorskimi pamiątkami oraz zabawkami związanymi z naszymi kolejowymi bohaterami a także profesjonalne zestawy, lokomotywy, wagony znanych marek w skali H0 oraz G

Uwaga:Atrakcja może uzależnić ;)
MIŁEJ ZABAWY I DO ZOBACZENIA!

Często zadawane pytania

Czy Świat kolejek jest otwarty cały rok?

Tak. Atrakcja jest cały czas otwarta.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wyjątkowe miejsce pełne niesamowitej rozrywki dla całej rodziny. Świat Kolejek to atrakcja, w której można zobaczyć nie tylko miniaturowy Świat ale także spotkać bohaterów ze znanych bajek i filmów.

Komentarze (2)
Liczyrzepa 12.08.2019 14:54

Rewelacyjne miejsce. Bardzo fajne makiety z jeżdżącymi pociągami i dwie stacjonarne dioramy ze starymi kolejkami piko. "ostrzeżenie" przed virtualną przejażdżką kolejką górską-po niej albo będziesz szukał na mapie najbliższej prawdziwej albo za nic się do niej nie zbliżysz ;-) Doznania rewelacyjne

Anonim 20.08.2019 13:52

Korci mnie ten Świat Kolejek już od jakiegoś czasu, może w końcu uda mi się tam wybrać bo aż wstyd, że nie byłam z dziećmi. Do Karpacza mamy rzut beretem.

Dodaj komentarz