ul. Dolna w Karpaczu

Noclegi (1)

Obiekty noclegowe ul. Dolna, Karpacz

Walizka Wspomnień

Karpacz, Agroturystyka

Twórz z nami swoją włąsną walizkę wspomnień w Karpaczu - zapraszamy do urokliwego pensjonatu Walizka Wspomnień - pokoje i apartamenty.

Ulica Dolna to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 28 obiektów mieszczących się przy ul. Dolnej. Są one podzielone na następujące kategorie:

Ulica Dolna ciągnie się wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja oraz częściowo wzdłuż Rzeki Łomniczka. Jest to znakomite miejsce na spędzenie urlopu, tak dla osób zmotoryzowanych, jak i bez auta. Przy ulicy Dolnej znajduje się wiele obiektów noclegowych takich, jak kwatery prywatne, pokoje w domach gościnnych, pensjonaty, hotele i obiekty spa.

W pobliżu zlokalizowanych jest dużo atrakcji turystycznych. Warto dowiedzieć się nieco więcej o Karkonoszach i odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki. Stała wystawa opowiada o wielu bardzo ważnych dla historii miasta wydarzeniach. Możemy usłyszeć tutaj historie o Walonach  zajmujących się minerałami, legendy o Duchu Gór, opowieści o dawnych zielarzach, pasterzach, a także dowiedzieć się o schroniskach górskich w Karkonoszach. Muzeum  znajduje się przy ul. Kopernika, a więc jedynie kilkadziesiąt metrów od ulicy Dolnej.

Warto również udać się na karpacki deptak znajdujący się przy ul. Konstytucji 3 Maja. W przeszłości przebiegała  tutaj główna droga z Karpacza Dolnego do Górnego. Dzisiaj jest on całkowicie oddany do dyspozycji turystów i poza nielicznymi samochodami dopuszczonymi do ruchu w tym miejscu (dojazdy do obiektów noclegowych i prywatnych posesji),nie ma tutaj żadnych aut. Na deptaku znajdują się główne sklepy i inne obiekty gastronomiczne.

W pobliżu znajdują się również stoki narciarskie, „Relaks” oraz kompleks „Kolorowa”, a także Główny Szlak Sudecki imienia Mieczysława Orłowicza.
Zapraszamy do Karpacza. Poniżej lista obiektów oferujących noclegi przy ulicy Dolnej w Karpaczu.