ul. Kolorowa w Karpaczu

Noclegi (1)

Obiekty noclegowe ul. Kolorowa, Karpacz

Apartamenty Blisko Deptaka

Karpacz,

Apartamenty położone Blisko Deptaka - CENTRUM Karpacza - W lecie: ogród z leżakami, grillem i ogniskiem - Parking

Ulica Kolorowa to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 9 obiektów mieszczących się przy ul. Kolorowej. Są one podzielone na następujące kategorie:

Ulica Kolorowa w Karpaczu ma długość zaledwie 150 metrów. Jej lokalizacja powoduje, że jest to jedno z najlepszych miejsc na spędzenie urlopu. Przy ulicy Kolorowej znajdują się ośrodki wczasowe oferujące pokoje i apartamenty, pensjonaty, a także kwatery prywatne.

W okolicy znajduje się wiele ciekawych atrakcji. Jedynie 200 metrów dzieli od letniego toru saneczkowego Kolorowa. Jest to kompleks, oferujący mnóstwo rozrywek. Do naszej dyspozycji mamy rynnę saneczkową, tor bobslejowy ALPINE COASTER, stok narciarski o długości 350 metrów. Kompleks kolorowa to doskonałe miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W pobliżu znajduje się również kilka obiektów sakralnych takich, jak Kościół Nawiedzenia NMP oraz Kościół Serca Pana Jezusa. Obydwa zlokalizowane są w pobliżu deptaku przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Przy deptaku warto także odwiedzić Muzeum Karkonoskie Tajemnice. Będzie można usłyszeć tutaj niezwykłe historie, podania oraz legendy dotyczące Karkonoszy. Jest to niezwykle tajemnicze miejsce, a przysłowiowego „smaczku” całej historii dodaje wykopany w dniu 26 marca kostur, który nazwano kosturem Ducha Gór. Ten tajemniczy przedmiot znajduje się w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

W odległości około 1 kilometra znajduje się skocznia „Orlinek” o punkcie konstrukcyjnym K85. Obecnie odbywają się na niej zawody o randze krajowej. Swoją nazwę bierze od działającej tutaj w przeszłości Szkoły Orląt.

Ulica Kolorowa to doskonałe miejsce na urlop. Zapraszamy do Zapoznania się z obiektami oferującymi noclegi przy ulicy Kolorowej w Karpaczu.