ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK

Atrakcje z gatunku escape roomów to stosunkowo nowe, za to błyskawicznie zyskujące na popularności propozycje dla turystów. Również w takich kurortach jak Karpacz. Takie zabawy w pewnym stopniu wywodzą się z gier komputerowych, stanowią ciekawą alternatywę w momencie, kiedy pogoda skutecznie zniechęca do wyjść daleko w Karkonosze. W dużym skrócie - chodzi o rozwiązywanie wymyślnych zagadek pod presją czasu, co pozwoli "uciec" graczom z zamkniętego pomieszczenia.

Zgodnie z panującymi w tego typu miejscach zasadami, na wypełnienie wszystkich zadań uczestnicy mają dokładnie godzinę. A chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że taka gra na żywo jest o wiele bardziej emocjonująca niż zanurzenie się w świat wirtualny, kiedy samemu siedzi się bezpiecznie na kanapie/krześle przed telewizorem/monitorem. Im więcej osób bierze w niej udział i główkuje nad rozwiązaniami, tym lepsza zabawa.

Escape Room Project Un-lock w Karpaczu oferuje dwa podstawowe scenariusze:

  1. Porachunki mafijne - prawie jak "Ojciec Chrzestny", albo popularna seria gier "Mafia", z nutką szkolnych zabaw w mafię. Miłośnicy takich klimatów poczują się jak ryba w wodzie, próbując odnaleźć skradzione pieniądze z uczciwie zebranych haraczy i znaleźć zdrajcę w szeregach Rodziny.
  2. Schron przeciwatomowy - w zasadzie codzienność dla tych, którzy lubują się w postapokaliptycznych grach w rodzaju "Fallouta" czy "S.T.A.L.K.E.R.-a". Z tą różnicą, że tutaj zadaniem graczy jest nie dopuścić do wybuchu wadliwego reaktora atomowego, który do Karpacza przewiózł szalony naukowiec.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceny za sesję w escape roomie w Karpaczu:

  • dla 2 osób - 60 zł
  • dla 3 osób - 80 zł
  • dla 4 osób - 100 zł
  • dla 5 osób - 120 zł
Komentarze (1)
Anonim 10.05.2019 08:38

Escape roomy to super rozrywka, ostatnimi czasy mamy na rynku atrakcji wysyp tego typu rzeczy co bardzo mnie cieszy, na swoim koncie mam nie tylko te z Karpacza, ale też innych miejsc, chociaż Project un-lock bardzo polecam.

Dodaj komentarz