KARPACZ - szkoła narciarstwa i snowboardu

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ powstała w 1992 roku. Pasjonaci narciarstwa i snowboardu stworzyli zgrany zespół doświadczonych instruktorów z pełnymi uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Snowboardu oraz Ministerstwa Edukacji i Sporu.

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ prowadzi profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno indywidualne jak i w grupach.

Dzięki doskonałemu położeniu głównej bazy szkoły pomiędzy dwoma największymi kompleksami narciarskimi w Karpaczu zajęcia mogą odbywać się na zróżnicowanych stokach , pozwalających na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem lub snowboardem jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podejmowanie nowych wyzwań. Przy szkole funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego a także odzieży sportowej, kasków, gogli .
Dorobkiem szkoły są czołowe miejsca zajmowane przez instruktorów w Mistrzostwach Polski Szkół Narciarskich .
Uczymy dzieci w wieku od 4 lat. Początkujący i mniej zaawansowani narciarze i snowboardziści podczas nauki korzystają z wygodnego dwuosobowego krzesełka o długości blisko 1 km. Istnieje możliwość skorzystania z ski busa, który dowiezie Państwa w rejon Kompleksu Narciarskiego Kopa, gdzie Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ prowadzi zajęcia.Opinie

Anonim
10.10.2023 07:34

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja