Nartostrada Liczykrupa

Nartostrada Liczykrupa jest trasą długą i szeroką, bardzo łagodną, idealną dla dzieci i niedoświadczonych narciarzy czy snowboardzistów. Jest odcinkiem końcowym całego kompleksu Śnieżka, zatem trzeba uważać i rozglądać się, czy z góry nie nadjeżdżają rozpędzeni narciarze z wyżej położonych tras, kończąc na Liczykrupie swoje zjazdy.

Odcinek ten wyposażony jest w wyciąg - kolej linową z dwuosobowymi krzesełkami, na których podczas jazdy oglądać można przepiękne widoki ośnieżonych szczytów i drzew. Wyciąg ma długość 924 metrów i obejmuje niewielką różnicę wzniesień wynoszącą jedynie 124 metry, co potwierdza fakt, iż świetnie odnajdą się tutaj osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z narciarstwem i snowboardingiem. Zdolność przewozowa kolejki równa jest 1400 osób na godzinę, wjazd na szczyt odcinka Liczykrupa trwa natomiast około 10 minut.

Więcej o: Liczykrupie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 25.06.2019 09:12

Nartostrada Liczykrupa to idealne miejsce dla mnie i moich dzieci. Wszyscy dopiero uczymy się jazdy na nartach więc jest nam najbezpieczniej na takiej trasie. Polecam

Dodaj komentarz