Snowtubing w Karpaczu

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Snowtubing to zaskakująca i niebanalna zimowaatrakcja, która bezsprzecznie spodoba się zwłaszcza dzieciom. Tradycyjne sanki znają i lubią wszystkie maluchy (a nawet i dorośli). Snowtubing to jednak znacznie więcej.

Jazda po specjalnie przygotowanym i wytyczonym torze, z górki, po śniegu i co najważniejsze - w wielkim, dmuchanym pontonie - to dopiero zabawa! W dodatku, biorąc pod uwagę fakt, że ta sporych rozmiarów, wypełniona powietrzem "oponka", nie posiada żadnych mechanizmów sterujących i porusza się okręcając się i podskakując na wybojach, możemy mieć pewność, że nie zabraknie śmiechu, rewelacyjnych przeżyć i doskonałej zabawy.

Górki saneczkowe i tory snowtubing w Karpaczu

Śmiałków snowtubingu wciąga na szczyt górki specjalny wyciąg, więc nie trzeba męczyć się wnosząc ponton na rękach. Te dmuchane kółka posiadają też uchwyty aby stabilnie utrzymać się w środku.

Dodatkowo, obok toru snowtubingowego znajduje się także zimowy plac zabaw, ze śniegowymi budowlami i utwardzonym torem saneczkowym. Dostępna jest nawet wypożyczalnia sanek, więc nie trzeba martwić się własnym sprzętem.

Cennik

KARNETY:

10 przejazdów – 30 zł

5 przejazdów – 20 zł

Mini przewodnik

Gdyby komuś znudziły się już zwyczajne zjazdy, a może zupełnie nie ma przekonania do nart i snowboardów, powinien spróbować tzw. snowtubingu. Okaże się, że dmuchane gumowe kółka sprawdzają się znakomicie nie tylko na basenie. Frajda gwarantowana. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni wyciąg z wypożyczalnią stosownego sprzętu - i takie też punkty Karpacz posiada.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (4)
Anonim
11.07.2019 16:04

Super atrakcja dla całej rodziny ten snowtubing, mój syn był wniebowzięty :) na pewno wrócimy.

Anonim
3.10.2022 15:53

https://karpacz.net › Atrakcje Snowtubing w Karpaczu - gdje na sanki w Karpaczu hehe :)

Anonim
21.01.2024 13:00

Cena 10 zjazdów 80zl trochę drogo!

Anonim
19.02.2024 08:05

TRoche bardzo

Dodaj komentarz
Lokalizacja