Snowtubing

Snowtubing to zaskakująca i niebanalna zimowa atrakcja, która bezsprzecznie spodoba się zwłaszcza dzieciom. Tradycyjne sanki znają i lubią wszystkie maluchy (a nawet i dorośli). Snowtubing to jednak znacznie więcej.

Jazda po specjalnie przygotowanym i wytyczonym torze, z górki, po śniegu i co najważniejsze - w wielkim, dmuchanym pontonie - to dopiero zabawa! W dodatku, biorąc pod uwagę fakt, że ta sporych rozmiarów, wypełniona powietrzem "oponka", nie posiada żadnych mechanizmów sterujących i porusza się okręcając się i podskakując na wybojach, możemy mieć pewność, że nie zabraknie śmiechu, rewelacyjnych przeżyć i doskonałej zabawy.

Śmiałków snowtubingu wciąga na szczyt górki specjalny wyciąg, więc nie trzeba męczyć się wnosząc ponton na rękach. Te dmuchane kółka posiadają też uchwyty aby stabilnie utrzymać się w środku.

Dodatkowo, obok toru snowtubingowego znajduje się także zimowy plac zabaw, ze śniegowymi budowlami i utwardzonym torem saneczkowym. Dostępna jest nawet wypożyczalnia sanek, więc nie trzeba martwić się własnym sprzętem.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 11.07.2019 16:04

Super atrakcja dla całej rodziny ten snowtubing, mój syn był wniebowzięty :) na pewno wrócimy.

Dodaj komentarz