NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA
Szafirowy Zakątek - Weekend majowy
Opis

Gdy natura budzi się do życia, a pierwsze promienie wiosennego słońca ogrzewają Karkonosze, Apartamenty  Szafirowy Zakątek otwierają swoje drzwi dla gości pragnących przeżyć niezapomniane chwile w sercu gór.

Majówka to wyjątkowy czas – chwila oddechu między wiosenną aurą a letnimi wakacjami. Nasze apartamenty, zlokalizowane w malowniczej części Karpacza, gwarantują spokój, komfort i relaks w otoczeniu kwitnącej przyrody.

Pozwól się porwać wiosennym spacerom po karkonoskich szlakach. Z Szafirowego Zakątka łatwo dostaniesz się do najbardziej urokliwych miejsc regionu. A po dniu pełnym wrażeń wrócisz do przytulnego apartamentu, by zregenerować siły.

Szafirowy Zakątek czeka, by uczynić Twoją majówkę niezwykłą. Ale miejsca są ograniczone, a wiosenny Karpacz przyciąga rzesze turystów.

Nie czekaj! Zarezerwuj swój wiosenny pobyt w Szafirowym Zakątku. Odkryj z nami magię wiosny w Karpaczu podczas majówkowego weekendu. 

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Polecane obiekty na Majówkę w roku 2024

Szafirowy Zakątek w górach to nie jedyne noclegi w Karpaczu z ofertą na majówkę. Poniżej polecane obiekty.

Atrakcje blisko Szafirowy Zakątek na weekend majowy

Niedaleko ulicy Jana Matejki 38 znajdziesz dużo knajpek i ciekawych miejsc miasta Karpacz i okolic!

Majówka 2024 w apartamencie Szafirowy Zakątek

Wykorzystaj długi weekend majowy 2024 na spędzenie wolnego czasu w Karpaczu. Program pobytu zawiera noclegi w apartamencie, wyżywienie i atrakcje Karkonoszy. Zapraszamy na weekend majowy do Szafirowy Zakątek w górach!

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek